Подаруйте шанувальникам LEGO® Friends® віком від 7 років веселу гру з конструктором «Діско-аркада на роликах» (41708). Модель відкриває 3 розважальні зони. Діти допомагають Андреа одягнути ковзани та вирушити з друзями на ролер-дискотеку. Персонажі також можуть пограти в боулінг. З трьома персонажами LEGO® Friends® і безліччю аксесуарів гра буде творчою та веселою.
Мініляльки «катаються», коли діти крутять шестерні. Хлопчики та дівчатка також можуть стати діджеями та ставити музику для дискотеки — у моделі є підставка для мобільного телефона.
Крім друкованої, цей набір має електронну інструкцію в застосунку LEGO® Building Instructions з інструментами масштабування й повороту, щоб краще зрозуміти процес складання. Також можна зберігати свій прогрес у застосунку, щоб повернутися до збирання в будь-який час.
• Відкрийте для дітей світ творчих розваг і дружніх ігор з LEGO® Friends® «Діско-аркада на роликах» (41708). Набір містить 3 сцени: дискотеку на роликах, боулінг та ігрову зону з автоматами. Є також 3 персонажі LEGO® Friends® для великої рольової гри.
• Цікаві деталі: торговий автомат, роликові ковзани, кеглі, мобільний телефон, сумка для боулінгу, м'яч і кеглі, бутерброд, мікрофон, стіл для аерохокея та танцювальна гра.
• Діти заспівають з Андреа на дискотекі LEGO® Friends, зіграють із друзями в аерохокей або іграшковий боулінг.
• Розміри моделі у відкритому зібраному вигляді: 38 х 17 х 14 см. Це барвистий експонат для будь-якої дитячої спальні.
• Чудовий подарунок для фанатів LEGO® Friends® віком від 7 років, які люблять гуляти та спілкуватися з друзями.
• У поєднанні з іншими іграшками Хартлейк-Сіті хлопчики та дівчатка можуть розширити світ LEGO® Friends®, наскільки дає змогу їхній уяву.
• Батарейки не потрібні.
Мініляльки «катаються», коли діти крутять шестерні. Хлопчики та дівчатка також можуть стати діджеями та ставити музику для дискотеки — у моделі є підставка для мобільного телефона.
Крім друкованої, цей набір має електронну інструкцію в застосунку LEGO® Building Instructions з інструментами масштабування й повороту, щоб краще зрозуміти процес складання. Також можна зберігати свій прогрес у застосунку, щоб повернутися до збирання в будь-який час.
• Відкрийте для дітей світ творчих розваг і дружніх ігор з LEGO® Friends® «Діско-аркада на роликах» (41708). Набір містить 3 сцени: дискотеку на роликах, боулінг та ігрову зону з автоматами. Є також 3 персонажі LEGO® Friends® для великої рольової гри.
• Цікаві деталі: торговий автомат, роликові ковзани, кеглі, мобільний телефон, сумка для боулінгу, м'яч і кеглі, бутерброд, мікрофон, стіл для аерохокея та танцювальна гра.
• Діти заспівають з Андреа на дискотекі LEGO® Friends, зіграють із друзями в аерохокей або іграшковий боулінг.
• Розміри моделі у відкритому зібраному вигляді: 38 х 17 х 14 см. Це барвистий експонат для будь-якої дитячої спальні.
• Чудовий подарунок для фанатів LEGO® Friends® віком від 7 років, які люблять гуляти та спілкуватися з друзями.
• У поєднанні з іншими іграшками Хартлейк-Сіті хлопчики та дівчатка можуть розширити світ LEGO® Friends®, наскільки дає змогу їхній уяву.
• Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41708 |
| Вага | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 642 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 47 мм |
| Штрихкод | 5702017155098 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 360 647 ₴







