Розвивайте в дітей цікавість до природи з набором «Машина для саджання дерев» LEGO® Friends® (41707). У процесі складання та гри хлопчики та дівчатка віком від 6 років зможуть дізнатися, як ростуть рослини.
До цього набору входять 2 мініляльки, розсадник дерев, вантажівка-пікап, а також безліч симпатичних садових аксесуарів і фігурок тварин, які складуть компанію персонажам LEGO® Friends® за роботою.
Конструктор із безліччю деталей, що допомагають розвивати уяву. Шанувальникам техніки сподобається пікап. Він обладнаний шарнірним краном для завантаження та вивантаження дерев із кузова. Обидві мініляльки можуть поміститися в кабіні — дітям досить зняти дах.
• Враження для маленьких садівників — потіште дітей, які люблять іграшки на тему природи, набором «Машина для саджання дерев» LEGO® Friends® (41707). До нього входять вантажівка та вихованець дерев.
• Безліч цікавого в коробці — набір LEGO® Friends® містить 2 мініляльки, теплицю, вантажівку-пікап, безліч садових аксесуарів і 5 іграшкових фігурок зі світу дикої природи для дітей.
• У цій дитячій іграшці є теплиця для висаджування саджанців і пікап із вантажним краном на шарнірах, відкидними заднім дверима та знімним дахом.
• Реалістичні аксесуари — безліч продуманих деталей, які сподобаються дітям. Початківники, що починають, зможуть наповнити лійку за допомогою ручного насоса в ретро-стилі, вскувати землю лопатою, а потім погодувати білку шлунками.
• Творчий подарунок для дітей віком від 6 років — набір на тему садіння дерев потішить хлопчиків і дівчаток, які люблять техніку LEGO® Friends® і піклуватися про довкілля.
• Розміри: 14 х 6 х 7 см.
• Безплатний застосунок LEGO® Building Instructions дає змогу юним будівельникам масштабувати, обертати та переглядати свою модель для повного занурення в процес збирання.
• Батарейки не потрібні.
До цього набору входять 2 мініляльки, розсадник дерев, вантажівка-пікап, а також безліч симпатичних садових аксесуарів і фігурок тварин, які складуть компанію персонажам LEGO® Friends® за роботою.
Конструктор із безліччю деталей, що допомагають розвивати уяву. Шанувальникам техніки сподобається пікап. Він обладнаний шарнірним краном для завантаження та вивантаження дерев із кузова. Обидві мініляльки можуть поміститися в кабіні — дітям досить зняти дах.
• Враження для маленьких садівників — потіште дітей, які люблять іграшки на тему природи, набором «Машина для саджання дерев» LEGO® Friends® (41707). До нього входять вантажівка та вихованець дерев.
• Безліч цікавого в коробці — набір LEGO® Friends® містить 2 мініляльки, теплицю, вантажівку-пікап, безліч садових аксесуарів і 5 іграшкових фігурок зі світу дикої природи для дітей.
• У цій дитячій іграшці є теплиця для висаджування саджанців і пікап із вантажним краном на шарнірах, відкидними заднім дверима та знімним дахом.
• Реалістичні аксесуари — безліч продуманих деталей, які сподобаються дітям. Початківники, що починають, зможуть наповнити лійку за допомогою ручного насоса в ретро-стилі, вскувати землю лопатою, а потім погодувати білку шлунками.
• Творчий подарунок для дітей віком від 6 років — набір на тему садіння дерев потішить хлопчиків і дівчаток, які люблять техніку LEGO® Friends® і піклуватися про довкілля.
• Розміри: 14 х 6 х 7 см.
• Безплатний застосунок LEGO® Building Instructions дає змогу юним будівельникам масштабувати, обертати та переглядати свою модель для повного занурення в процес збирання.
• Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 41707 |
| Вага | 2.65 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 336 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 58 мм |
| Штрихкод | 5702017155081 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 706 779 ₴









