Діти та шанувальники крутих транспортних засобів віком від 8 років можуть насолоджуватися незліченним годинником гостросюжних перегонів завдяки цьому блискучому набору LEGO® Creator 3-в-1 «Вінтажний мотоцикл» (31135). Класичний іграшковий мотоцикл має кермо, рухоме переднє колесо, фари, велику вихлопну трубу та підставку для демонстрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31135 |
| Вага | 0.15 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 128 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702017415888 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 852 187 ₴









