Поринь в океан пригод разом із мешканцями морських глибин із набору LEGO Creator 3 в 1. Допоможи милому глибоководному крабу захистити скриню зі скарбами від величезної зубастій акули зі світловідбивними очима та потужним рухомим хвостом. Потім переробляй його в кальмара з гнучкими щупальцями або рибу-вудильника з гігантським ротом.
Пориньте у морські пригоди з набором серії LEGO® Creator 3-в-1 «Подводні жителі» (31088), що складається з страхітливої акули в реалістичних темно-синьому та білому кольорах, яка розсіває всіяна гострими зубцями пащу, рухає плавниками, має рухомі суглоби та дзеркальні очі, а також краба, що рухається, та скриня зі скарбами.
З наборами серії LEGO Creator 3-в-1 можна грати з 3 різними моделями. Збери акулу та краба, а потім перебудуй їх у рухомого кальмара або морського рису з великим ротом і придумай ще більше захопливих глибоководних пригод.
Пориньте у морські пригоди з набором серії LEGO® Creator 3-в-1 «Подводні жителі» (31088), що складається з страхітливої акули в реалістичних темно-синьому та білому кольорах, яка розсіває всіяна гострими зубцями пащу, рухає плавниками, має рухомі суглоби та дзеркальні очі, а також краба, що рухається, та скриня зі скарбами.
З наборами серії LEGO Creator 3-в-1 можна грати з 3 різними моделями. Збери акулу та краба, а потім перебудуй їх у рухомого кальмара або морського рису з великим ротом і придумай ще більше захопливих глибоководних пригод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31088 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Creator |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702016367836 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 852 187 ₴




