Запропонуйте гравцям Minecraft практичні підводні пригоди за участю одного з найчарівніших створінь гри — аксолотля. LEGO Minecraft Будинок-Аксолотль (21247) переносить творче конструювання та фантастичні дії Minecraft у реальний світ для гравців від 7 років.
Діти використовують свої навички гри в Minecraft, щоб побудувати величезний, яскравий будинок у формі популярного аксолотлю. Потім вони приєднуються до підводного дослідника та вирушають у нескінченні пригоди з дельфіном, який шукає скарби, голкопюшною рибою, двома дорослими аксолотлями, аксолотлем у відрі та захованим скриньком зі скарбами. Знімний дах моделі відкриває легкий доступ до мебльованого інтер'єру з плавильною піччю та губкою для всмоктування витоків води. Однак у разі підводного зомбі гравці мають схопити меч і приєднатися до аксолотлів, щоб захистити свою глибоководну базу. Якщо хочете додати цифрові розваги, будівельники можуть масштабувати, обертати набори в 3D і відстежувати прогрес, використовуючи веселий, зрозумілий застосунок LEGO Builder.
Діти використовують свої навички гри в Minecraft, щоб побудувати величезний, яскравий будинок у формі популярного аксолотлю. Потім вони приєднуються до підводного дослідника та вирушають у нескінченні пригоди з дельфіном, який шукає скарби, голкопюшною рибою, двома дорослими аксолотлями, аксолотлем у відрі та захованим скриньком зі скарбами. Знімний дах моделі відкриває легкий доступ до мебльованого інтер'єру з плавильною піччю та губкою для всмоктування витоків води. Однак у разі підводного зомбі гравці мають схопити меч і приєднатися до аксолотлів, щоб захистити свою глибоководну базу. Якщо хочете додати цифрові розваги, будівельники можуть масштабувати, обертати набори в 3D і відстежувати прогрес, використовуючи веселий, зрозумілий застосунок LEGO Builder.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21247 |
| Вага | 0.43 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 242 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017415826 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 478 585 ₴








