Гравці MinecraftTM і шанувальники кроликів віком від 8 років зможуть насолоджуватися нескінченною творчою грою з набором «Кролистоля» LEGO® MinecraftTM (21181).
Будуйте та боріться, щоб доглядати за кроликами
Діти будують величезневольо у формі кролика, щоб піклуватися про своїх кроликів у MinecraftTM. Відкрита задня частина та знімний дах дають змогу легко розставити меблі всередині.
Зовні є два кролики, яких потрібно годувати морквою, вирощеною на сусідній фермі. Важіль ззаду змушує кролика підстрибнути. У сусідній печері ховається легендарний ворог з MinecraftTM — зомбі. Озброївшись мечем, діти борються з ним, а потім повертаються до своїх улюблених кроликів.
Цей набір, що легко перебудовується, надихає на творчі ігри та дарує дітям задоволення від гри MinecraftTM у реальності.
• Набір «Кроличейone» LEGO® MinecraftTM (21181) най кролячі вуха наповнений популярними персонажами, аксесуарами та функціями з хитової гри MinecraftTM.
• До набору входять популярні персонажі MinecraftTM: укоротувач, кролик, кроляченя та зомбі, а також дивовижні аксесуари.
• Відкрита задня частина та знімний дах дають змогу влаштувати гру всерединіочний простір. Зовні є тварини, за якими потрібно доглядати, морква, щоб вирощувати, і зомбі, з яким потрібно битися.
• Такий подарунок на день народження, свято або на будь-який інший день дасть можливість фанату MinecraftTM віком від 8 років втілити улюблену гру в життя.
• Розміри споруди: 22 х 12 х 12 см. Її можна перебудовувати та комбінувати з іншими наборами для цікавої гри.
Будуйте та боріться, щоб доглядати за кроликами
Діти будують величезневольо у формі кролика, щоб піклуватися про своїх кроликів у MinecraftTM. Відкрита задня частина та знімний дах дають змогу легко розставити меблі всередині.
Зовні є два кролики, яких потрібно годувати морквою, вирощеною на сусідній фермі. Важіль ззаду змушує кролика підстрибнути. У сусідній печері ховається легендарний ворог з MinecraftTM — зомбі. Озброївшись мечем, діти борються з ним, а потім повертаються до своїх улюблених кроликів.
Цей набір, що легко перебудовується, надихає на творчі ігри та дарує дітям задоволення від гри MinecraftTM у реальності.
• Набір «Кроличейone» LEGO® MinecraftTM (21181) най кролячі вуха наповнений популярними персонажами, аксесуарами та функціями з хитової гри MinecraftTM.
• До набору входять популярні персонажі MinecraftTM: укоротувач, кролик, кроляченя та зомбі, а також дивовижні аксесуари.
• Відкрита задня частина та знімний дах дають змогу влаштувати гру всерединіочний простір. Зовні є тварини, за якими потрібно доглядати, морква, щоб вирощувати, і зомбі, з яким потрібно битися.
• Такий подарунок на день народження, свято або на будь-який інший день дасть можливість фанату MinecraftTM віком від 8 років втілити улюблену гру в життя.
• Розміри споруди: 22 х 12 х 12 см. Її можна перебудовувати та комбінувати з іншими наборами для цікавої гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21181 |
| Вага | 0.55 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 340 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 5702017156606 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 105 588 ₴





