Набір «Закишена шахта» LEGO® MinecraftTM (21166) переносить у реальність класичні пригоди Minecraft, у яких діти будуть допомагати головному героєві видобувати корисні викопані, будувати будівлі та досліджувати навколишній світ, одночасно відбиватися від постійних атак різних ворожих істот.
Разом зі Стівом діти будуть добувати вугілля, залізо та діаманти та відбивати атаки страшних зомбі, противних павуків і слизовій. Гравці мають будуть заманити ворожих істот до входу в печеру, а потім за допомогою спеціального ручного інструменту завалити на них велику кількість гравію.
Шукаєте подарунок на день народження або інше свято для шанувальника гри Minecraft? Набори серії LEGO Minecraft — саме те, що вам потрібно. Вони переносять веселощі та пригоди з цієї онлайн-ігри прямо в дитячу кімнату.
Разом зі Стівом діти будуть добувати вугілля, залізо та діаманти та відбивати атаки страшних зомбі, противних павуків і слизовій. Гравці мають будуть заманити ворожих істот до входу в печеру, а потім за допомогою спеціального ручного інструменту завалити на них велику кількість гравію.
Шукаєте подарунок на день народження або інше свято для шанувальника гри Minecraft? Набори серії LEGO Minecraft — саме те, що вам потрібно. Вони переносять веселощі та пригоди з цієї онлайн-ігри прямо в дитячу кімнату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21166 |
| Вага | 0.9 |
| уважність | 1 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 248 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702016913446 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 988 223 ₴






