Надихайте молодих будівельників із набором LEGO® Classic Творчі будинки (11035). Цей набір LEGO з 6 різнобарвними будиночками, які діти можуть створювати, поєднувати та змінювати відповідно до своїх уподобань, з вікнами, дверима та аксесуарами підвищує творчу впевненість, покращує концентрацію уваги та розвиває навички виконання завдань у дівчаток і хлопчиків від 4 років.
Дотримуючись простих інструкцій, діти будують 6 моделей різної висоти та форми. Творча гра триває, коли вони додають кубики, щоб зробити вдома вище, змінюють місцями двері, вікна, даху, сади тощо, щоб змінити стиль кожного будинку. До набору входять 8 ідей, які надихнуть дітей на подальше творче конструювання. Щоб ще більше розважитися, діти можуть побудувати дуже великий будинок LEGO, використовуючи багато кубиків і елементів із набору. Інструкції також можна знайти в застосунку LEGO Builder, що дає змогу дітям збільшувати масштаб, обертати моделі та відстежувати прогрес.
Іграшки серії LEGO Classic сповнені ідей і матеріалів для натхнення і дають змогу батькам розділяти з дітьми розваги та етапи розвитку.
Дотримуючись простих інструкцій, діти будують 6 моделей різної висоти та форми. Творча гра триває, коли вони додають кубики, щоб зробити вдома вище, змінюють місцями двері, вікна, даху, сади тощо, щоб змінити стиль кожного будинку. До набору входять 8 ідей, які надихнуть дітей на подальше творче конструювання. Щоб ще більше розважитися, діти можуть побудувати дуже великий будинок LEGO, використовуючи багато кубиків і елементів із набору. Інструкції також можна знайти в застосунку LEGO Builder, що дає змогу дітям збільшувати масштаб, обертати моделі та відстежувати прогрес.
Іграшки серії LEGO Classic сповнені ідей і матеріалів для натхнення і дають змогу батькам розділяти з дітьми розваги та етапи розвитку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11035 |
| Вага | 1.23 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 850 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Classic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017583006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 360 647 ₴






