Чудовий набір для всієї родини. LEGO Classic для дітей від 5 років дарує їм натхнення й ідеї, а дорослим прекрасну можливість розділити радість від будівництва та спостереження за важливими етапами розвитку дітей.
Для великої цінності гри, не шукайте іншого, крім набору LEGO Classic, безліч кубиків. Ця неймовірно цікава будівельна іграшка наповнена кольорами та творчими можливостями для дітей від 5 років.
1000 кубиків у десяти яскравих кольорах.
Набір містить велику кількість кубиків LEGO у яскравих кольорах — особливо оригінальні та дуже популярні кубики розміром 2х4. До набору додається зрозуміла друкована інструкція зі створення веселих моделей іграшок, як-от автомобіль, глобус, квітка, серце, гітара, дім, смайлик, папуга, собака та яблуко. Цей набір заохочує зануритися в необмежену творчу гру. До набору навіть входить журнал з інструкціями та порадами для вашого юного дизайнера-початківця.
Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в застосунку LEGO Builder.
Для великої цінності гри, не шукайте іншого, крім набору LEGO Classic, безліч кубиків. Ця неймовірно цікава будівельна іграшка наповнена кольорами та творчими можливостями для дітей від 5 років.
1000 кубиків у десяти яскравих кольорах.
Набір містить велику кількість кубиків LEGO у яскравих кольорах — особливо оригінальні та дуже популярні кубики розміром 2х4. До набору додається зрозуміла друкована інструкція зі створення веселих моделей іграшок, як-от автомобіль, глобус, квітка, серце, гітара, дім, смайлик, папуга, собака та яблуко. Цей набір заохочує зануритися в необмежену творчу гру. До набору навіть входить журнал з інструкціями та порадами для вашого юного дизайнера-початківця.
Цифрову версію інструкції з конструювання набору також можна знайти в застосунку LEGO Builder.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11030 |
| Вага | 1.75 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 1000 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Classic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017415147 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 626 924 ₴









