Пориньте в історію ігрового навчання за допомогою набору 90 років гри LEGO® Classic, який містить веселку різнобарвних деталей LEGO® і 15 мініконструкцій із популярних наборів LEGO® різних років. Діти та дорослі можуть насолоджуватися веселим і ностальгічним конструюванням, відтворюючи культові іграшки LEGO.
Веселе конструювання для дітей від 5 років: ідеї конструювання кожної з 15 мінімоделей представлені як покрокові ілюстровані інструкції, тому радість і гордість від створення власних іграшок LEGO® відчуватимуть навіть початківці.
Конструктори серії LEGO® Classic — це ідеї та натхнення в дитячих руках, адже створення захопливих моделей заохочує нескінченну гру без жодних обмежень і сприяє розвитку в дітей творчих навичок, якими вони користуватимуться на упродовж усього життя.
• Конструювання в будь-якому віці. Діти від 5 років можуть приєднатися до батьків, дідусів і бабусь для відтворення класичних іграшок LEGO® з конструктором LEGO® Classic 90 років гри (11021).
• Що в коробці? Все, що потрібно для збирання 15 мінімоделей культових іграшок LEGO® — від піратського корабля до слона або жовтого замка, а також безліч додаткових кубиків LEGO® для конструювання без обмежень.
• У пам'ять про 90-річну історію навчання під час гри. 15 мінімоделей іграшок, зокрема Таємниці Сфінкса 1998 року, Таху з LEGO® BIONICLE® 2001 року та Золотий дракон з LEGO® NINJAGO® 2013 року.
• Подарунок із будь-якого випадку. Цей ігровий набір — гарний подарунок для малюків і дорослих шанувальників конструювання з LEGO® до будь-якого свята, зокрема дня народження.
• Безліч яскравих деталей LEGO®. З цим конструктором LEGO® на 1100 деталей діти, їхні батьки, бабусі та бабусі можуть сконструювати що завгодно.
• Поєднання з іншими наборами з колекції. Поєднуйте цей ігровий набір з іншими наборами серії LEGO® Classic, щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри.
• Якість у центрі уваги. Елементи LEGO® відповідають суворим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні та сумісні один з одним.
Веселе конструювання для дітей від 5 років: ідеї конструювання кожної з 15 мінімоделей представлені як покрокові ілюстровані інструкції, тому радість і гордість від створення власних іграшок LEGO® відчуватимуть навіть початківці.
Конструктори серії LEGO® Classic — це ідеї та натхнення в дитячих руках, адже створення захопливих моделей заохочує нескінченну гру без жодних обмежень і сприяє розвитку в дітей творчих навичок, якими вони користуватимуться на упродовж усього життя.
• Конструювання в будь-якому віці. Діти від 5 років можуть приєднатися до батьків, дідусів і бабусь для відтворення класичних іграшок LEGO® з конструктором LEGO® Classic 90 років гри (11021).
• Що в коробці? Все, що потрібно для збирання 15 мінімоделей культових іграшок LEGO® — від піратського корабля до слона або жовтого замка, а також безліч додаткових кубиків LEGO® для конструювання без обмежень.
• У пам'ять про 90-річну історію навчання під час гри. 15 мінімоделей іграшок, зокрема Таємниці Сфінкса 1998 року, Таху з LEGO® BIONICLE® 2001 року та Золотий дракон з LEGO® NINJAGO® 2013 року.
• Подарунок із будь-якого випадку. Цей ігровий набір — гарний подарунок для малюків і дорослих шанувальників конструювання з LEGO® до будь-якого свята, зокрема дня народження.
• Безліч яскравих деталей LEGO®. З цим конструктором LEGO® на 1100 деталей діти, їхні батьки, бабусі та бабусі можуть сконструювати що завгодно.
• Поєднання з іншими наборами з колекції. Поєднуйте цей ігровий набір з іншими наборами серії LEGO® Classic, щоб отримати ще більше задоволення від творчої гри.
• Якість у центрі уваги. Елементи LEGO® відповідають суворим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні та сумісні один з одним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11021 |
| Вага | 3.89 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 1100 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Classic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017189192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 364 995 ₴


