Набір LEGO® Classic Кубики та функції (11019) містить різнобарвні набори деталей LEGO® і прості інструкції для створення 7 мініконструкцій із механічним приводом. Діти можуть конструювати моделі з рухомими частинами: від балерини, яка робить піруети до вертольота зі швидким ротором. А з додаткових кубиків цікаво складати свої творіння.
Конструктор ідеально підходить для від 5 років. хлопцям сподобається збирати функціональні моделі та гратися з ними.
• Створюйте моделі LEGO® з різними функціями.
Ігровий набір LEGO® Classic Кубики та функції містить яскраві деталі LEGO® і все для конструювання 7 міні моделей із функціями, керованими механічним приводом.
• Що в коробці?
Все, що потрібно дітям для конструювання балерини, яка виконує піруети, гелікоптера з обертовими лопатями, яблука з червом, що вилізає назовні, а також багато кубиків LEGO® для творчого конструювання.
• Подарунок із будь-якого випадку.
Ігровий набір LEGO® Classic Кубики та функції (11019) — це гарний подарунок з будь-якого випадку. Підходить для дітей від 5 років.
• 500 деталей LEGO® у наборі.
З цим оригінальним набором LEGO® діти можуть конструювати що завгодно, а також вони мають можливість поєднувати його з іншими наборами LEGO® для втілення ще більшої кількості творчих задумів.
• Поєднання з іншими наборами з колекції.
Діти можуть поєднувати цей набір з іншими наборами серії LEGO® Classic.
• Покрокові ілюстровані інструкції з конструювання.
Ідеї конструювання кожної з моделей представлені у формі простих інструкцій, тому радість від створення власних іграшок LEGO® відчуватимуть навіть початківці.
• Навчання під час гри.
Конструювання та гра сприяють розвитку в дітей важливих творчих навичок.
• Конструктори високої якості для дітей.
Усі елементи LEGO® Classic відповідають суворим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні та сумісні один з одним.
Конструктор ідеально підходить для від 5 років. хлопцям сподобається збирати функціональні моделі та гратися з ними.
• Створюйте моделі LEGO® з різними функціями.
Ігровий набір LEGO® Classic Кубики та функції містить яскраві деталі LEGO® і все для конструювання 7 міні моделей із функціями, керованими механічним приводом.
• Що в коробці?
Все, що потрібно дітям для конструювання балерини, яка виконує піруети, гелікоптера з обертовими лопатями, яблука з червом, що вилізає назовні, а також багато кубиків LEGO® для творчого конструювання.
• Подарунок із будь-якого випадку.
Ігровий набір LEGO® Classic Кубики та функції (11019) — це гарний подарунок з будь-якого випадку. Підходить для дітей від 5 років.
• 500 деталей LEGO® у наборі.
З цим оригінальним набором LEGO® діти можуть конструювати що завгодно, а також вони мають можливість поєднувати його з іншими наборами LEGO® для втілення ще більшої кількості творчих задумів.
• Поєднання з іншими наборами з колекції.
Діти можуть поєднувати цей набір з іншими наборами серії LEGO® Classic.
• Покрокові ілюстровані інструкції з конструювання.
Ідеї конструювання кожної з моделей представлені у формі простих інструкцій, тому радість від створення власних іграшок LEGO® відчуватимуть навіть початківці.
• Навчання під час гри.
Конструювання та гра сприяють розвитку в дітей важливих творчих навичок.
• Конструктори високої якості для дітей.
Усі елементи LEGO® Classic відповідають суворим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні та сумісні один з одним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11019 |
| Вага | 0.65 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 500 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | Classic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017117584 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 039 896 ₴




