Познайомте малюків зі світом творчої гри з набором «Творчі веселощі в океані» LEGO® Classic (11018). До нього входить барвистий комплект деталей LEGO, шість ідей, що надихають, на тему океану та два пакети додаткових кубиків для будівництва.
Творчі ідеї конструювання для дітей від 4 років
До набору входять покрокові інструкції в картинках, за допомогою яких діти зможуть зібрати корабель вікінгів, жовтий підводний човен, підводний дрон, морського ковзана, кита та черепаху. Навіть будівельники початківці зможуть зібрати іграшки LEGO® своїми руками.
Ігрове навчання з конструкторами LEGO® Classic
Набори для збирання LEGO® Classic повні ідей і натхнення для цікавої гри.
Вони допомагають дітям розвивати творчі навички, які залишаться з ними на все життя.
Подарок на любой случай
Набір LEGO® можна подарувати на день народження, інше свято або просто зробити сюрприз юним будівельникам, які хочуть розширити свою колекцію кубиків LEGO®.
Великий вибір деталей LEGO®
За допомогою оригінального набору LEGO® з 333 деталей діти зможуть збирати все, що їм здумається. Також можна поєднати цей ігровий набір з іншими із серії LEGO® Classic.
Творчі ідеї конструювання для дітей від 4 років
До набору входять покрокові інструкції в картинках, за допомогою яких діти зможуть зібрати корабель вікінгів, жовтий підводний човен, підводний дрон, морського ковзана, кита та черепаху. Навіть будівельники початківці зможуть зібрати іграшки LEGO® своїми руками.
Ігрове навчання з конструкторами LEGO® Classic
Набори для збирання LEGO® Classic повні ідей і натхнення для цікавої гри.
Вони допомагають дітям розвивати творчі навички, які залишаться з ними на все життя.
Подарок на любой случай
Набір LEGO® можна подарувати на день народження, інше свято або просто зробити сюрприз юним будівельникам, які хочуть розширити свою колекцію кубиків LEGO®.
Великий вибір деталей LEGO®
За допомогою оригінального набору LEGO® з 333 деталей діти зможуть збирати все, що їм здумається. Також можна поєднати цей ігровий набір з іншими із серії LEGO® Classic.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11018 |
| Вага | 0.45 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 333 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Classic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017117591 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 805 780 ₴






