Подаруйте набір LEGO® DUPLO® Disney і Pixar Розваги Блискавки МакКвіна та Метра на автомийці (10996) шанувальникам героїв від 2 років. Ця весела іграшка-конструктор дає змогу маленьким будівельникам грати зі своїми улюбленими героями "Тачки", прикрашати їх і чистити.
Батьки та діти разом будують Блискавку МакКвіна, Метра та автомийку. Подарунки LEGO DUPLO для дітей — це чудові збірні іграшки для маленьких ручок, які мають функції для розвитку дрібної моторики. У цьому наборі є рухома ручка для прання, столик, що обертається, щоб діти могли ремонтувати за допомогою гайкового ключа, і Метр може буксувати блискавку Макквіна, коли діти прикріплять його до гачка. Діти створюють власні історії з впізнаваними героями популярного серіалу.
Конструктори LEGO DUPLO розроблені з використанням креативних частин і знакових персонажів.
Батьки та діти разом будують Блискавку МакКвіна, Метра та автомийку. Подарунки LEGO DUPLO для дітей — це чудові збірні іграшки для маленьких ручок, які мають функції для розвитку дрібної моторики. У цьому наборі є рухома ручка для прання, столик, що обертається, щоб діти могли ремонтувати за допомогою гайкового ключа, і Метр може буксувати блискавку Макквіна, коли діти прикріплять його до гачка. Діти створюють власні історії з впізнаваними героями популярного серіалу.
Конструктори LEGO DUPLO розроблені з використанням креативних частин і знакових персонажів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10996 |
| Вага | 1.84 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 8 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 29 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017417790 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 039 896 ₴




