Супергерої віком від 2 років починають діяти, граючи ролі своїх улюблених персонажів, які кидають павутину, у LEGO® DUPLO® Marvel Будинок Людини-павука (10995). Натхненні серіалом Disney+, діти створюють сцени з шоу за допомогою цього конструктора, коли вони плетуть павутину, щоб врятувати кота, дають рослині воду з іграшкової лійки, а потім змушують рости.
Є чим розважити маленьких шанувальників Людини-павука. До цього ігрового набору входять 3 фігурки: Павук, Павук-привид і кіт Бутсі. Є рослина, яку діти можуть виростити, додаючи цеглинки до стебла, елемент, що дає змогу персонажам крутитися навколо ліхтарного стовпа, як у телевізійному шоу, і відчиняти двері та вікна, які ідеально підходять для цікавих пальців.
Іграшкові конструктори LEGO DUPLO надихають дітей дошкільного віку на безмежні розваги, самовираження та радісне навчання.
Є чим розважити маленьких шанувальників Людини-павука. До цього ігрового набору входять 3 фігурки: Павук, Павук-привид і кіт Бутсі. Є рослина, яку діти можуть виростити, додаючи цеглинки до стебла, елемент, що дає змогу персонажам крутитися навколо ліхтарного стовпа, як у телевізійному шоу, і відчиняти двері та вікна, які ідеально підходять для цікавих пальців.
Іграшкові конструктори LEGO DUPLO надихають дітей дошкільного віку на безмежні розваги, самовираження та радісне навчання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10995 |
| Вага | 2.11 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 8 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 25 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 5702017417783 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 697 254 ₴





