Шукаєте найкращу іграшку для купання для малюків віком від 2 років? LEGO® DUPLO® Town Аквапарк (10989) перетворює купання на веселе навчання, даючи змогу дітям досліджувати цей барвистий аквапарк.
Ця розвивальна іграшка містить гнучку пальму, яку діти можуть виростити за допомогою кубиків із номерами 1-2-3. Малюки можуть наповнити відерце дерева водою, щоб забризкати фігурку дитини. Вони також можуть відправити маленьку фігурку вниз із водної гірки та пустити її плавати на чарівній раковині-поплавці. Наповнюючи хмару водою, діти можуть створити дощ і поливати всі цікаві елементи аквапарку.
Іграшки для купання LEGO® DUPLO® призначені не тільки для розваг, а й навчання та розвитку. Після купання аквапарк можна легко розібрати, щоб дорослі могли швидко висушити його та забезпечити чистоту та гігієну іграшок для купання, принесе радість дітям і забезпечить їх веселий та корисний розвиток водної гри.
Ця розвивальна іграшка містить гнучку пальму, яку діти можуть виростити за допомогою кубиків із номерами 1-2-3. Малюки можуть наповнити відерце дерева водою, щоб забризкати фігурку дитини. Вони також можуть відправити маленьку фігурку вниз із водної гірки та пустити її плавати на чарівній раковині-поплавці. Наповнюючи хмару водою, діти можуть створити дощ і поливати всі цікаві елементи аквапарку.
Іграшки для купання LEGO® DUPLO® призначені не тільки для розваг, а й навчання та розвитку. Після купання аквапарк можна легко розібрати, щоб дорослі могли швидко висушити його та забезпечити чистоту та гігієну іграшок для купання, принесе радість дітям і забезпечить їх веселий та корисний розвиток водної гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10989 |
| Вага | 0.67 |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 19 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017416250 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 985 013 ₴




