Почніть чудову пригоду зі своїм сміливим малюком. Діти дошкільного віку через сюжетну гру за допомогою цього конструктора вдома й авто для подорожей вивчають нові горизонти. Розмістіть табір у прекрасному місці на відкритому повітрі та, перш ніж влаштуватися на ніч, розведіть затишний багаття, щоб зібратися сім'єю навколо нього. Вранці причепіть свій будинок і вирушайте разом із малюком туди, куди вас поведе дитяча уява.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10986 |
| Вага | 0.72 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 31 |
| Координація рухів | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017417011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 550 367 ₴









