Зелена пластина для будівництва LEGO® DUPLO® (10980) площею понад 38 см являє собою ідеальний ландшафт для дітей віком від 18 місяців, на якому вони можуть збирати, грати та демонструвати свої чудові творіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10980 |
| Вага | 0.28 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 1 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 39 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 39 мм |
| Штрихкод | 5702017194882 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 262 502 ₴


