Діти віком від 18 місяців можуть весело провести час, розвиваючи корисні навички з набором «Мій перший цуценя та кошеня зі звуками» LEGO® DUPLO® (10977).
У цьому чарівному ігровому наборі є милі кошеня та собачка. Кожна фігурка складається з 2 частин та зручна для дитячих ручок.
Маленький шанувальник тварин із задоволенням помістить вихованця в іграшку-колесо та покатає. Звукова функція для кожної тварини розширює можливості гри. Звуки вказують на час їжі, гри, сну та інше — чудовий спосіб навчити дошкільнят повсякденних справ.
• Мій перший цуценя та кошеня зі звуками LEGO® DUPLO® My First (10977) надає ігрові можливості для малюків, які люблять хатніх тварин. До набору входять збірні кошеня та цуценя, які видають реалістичні звуки в різних ситуаціях, а також колесо-іграшка.
• Малюки збирають вихованців із двох кубиків, а потім піклуються про них, грають із ними та застосовують їхні потреби. Іграшки LEGO® DUPLO® дають маленьким дітям безмежні веселощі, самовираження та радісні дослідження.
• Подаруйте цей набір малюкам віком від 18 місяців на день народження або в будь-яке інше свято. Розміри кожного іграшкового вихованця: 9 х 8 х 3 см.
У цьому чарівному ігровому наборі є милі кошеня та собачка. Кожна фігурка складається з 2 частин та зручна для дитячих ручок.
Маленький шанувальник тварин із задоволенням помістить вихованця в іграшку-колесо та покатає. Звукова функція для кожної тварини розширює можливості гри. Звуки вказують на час їжі, гри, сну та інше — чудовий спосіб навчити дошкільнят повсякденних справ.
• Мій перший цуценя та кошеня зі звуками LEGO® DUPLO® My First (10977) надає ігрові можливості для малюків, які люблять хатніх тварин. До набору входять збірні кошеня та цуценя, які видають реалістичні звуки в різних ситуаціях, а також колесо-іграшка.
• Малюки збирають вихованців із двох кубиків, а потім піклуються про них, грають із ними та застосовують їхні потреби. Іграшки LEGO® DUPLO® дають маленьким дітям безмежні веселощі, самовираження та радісні дослідження.
• Подаруйте цей набір малюкам віком від 18 місяців на день народження або в будь-яке інше свято. Розміри кожного іграшкового вихованця: 9 х 8 х 3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10977 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.49 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 22 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017153612 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 747 624 ₴





