Ігровий набір «Дикі тварини Азії» LEGO® DUPLO® (10974) наповнений деталями та дивовижними тваринами, які можуть зацікавити дикою природою дітей від 2 років! Будь-яка дитина, яка цікавиться тваринами, буде захоплена нескінченними можливостями для гри з цим набором на тему дикої природи Азії. Тут живуть дорослі слони, панди, тигри та їхнє дитинча, мавпи, 2 птахи та 2 червоні панди, є бамбук і вишневе дерево, а також ігровий килимок із тривимірним зображенням. Є навіть звуковий пристрій, що відтворює реалістичні шуми природи та звуки тварин. Усі набори LEGO® DUPLO® майстерно розроблені з використанням захопливих сюжетів, яскравих кольорів, різноманітних персонажів і великої кількості деталей для того, щоб малюк мав чудовий вибір для творчого збирання та гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10974 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 2.15 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 117 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017153704 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 156 503 ₴






