Набір «Дикі тварини Південної Америки» LEGO® DUPLO® (10973) дає змогу дітям віком від 2 років вирушити в джунглі.
Різноманітність природи
Познайомтеся з дикою природою Південної Америки. У цьому наборі є безліч можливостей для гри та навчання. Познайомтеся з крокодилом, мавпами, лінивцем, дитинчам симптому, туканом і альпакою. Досліджуйте дерева, скелі та водоспад. Потім переналаштуйте набір для нових пригод із фоном для гри в джунглі.
Розвивальна гра
Цей ігровий набір із фігурками тварин — захопливий спосіб познайомити дошкільнят із дикою природою та розвинути їхні соціальні, когнітивні навички та дрібну моторику.
Подарунок для дошкільнят
Пробудіть цікавість дитини до диких тварин за допомогою цього веселого набору. Чудовий подарунок на день народження або будь-яке інше свято для дітей віком від 2 років.
Розміри зібраних конструкцій: 27 х 47 х 21 см. Розміри фону: 25 х 46 х 23 см.
Різноманітність природи
Познайомтеся з дикою природою Південної Америки. У цьому наборі є безліч можливостей для гри та навчання. Познайомтеся з крокодилом, мавпами, лінивцем, дитинчам симптому, туканом і альпакою. Досліджуйте дерева, скелі та водоспад. Потім переналаштуйте набір для нових пригод із фоном для гри в джунглі.
Розвивальна гра
Цей ігровий набір із фігурками тварин — захопливий спосіб познайомити дошкільнят із дикою природою та розвинути їхні соціальні, когнітивні навички та дрібну моторику.
Подарунок для дошкільнят
Пробудіть цікавість дитини до диких тварин за допомогою цього веселого набору. Чудовий подарунок на день народження або будь-яке інше свято для дітей віком від 2 років.
Розміри зібраних конструкцій: 27 х 47 х 21 см. Розміри фону: 25 х 46 х 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10973 |
| Вага | 1.44 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 71 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017155906 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 200 566 ₴







