Вирушайте з малюками від 2 років у творчу подорож із набором LEGO® DUPLO® Animals Мешканці океану (10972).
Дослідіть підводне життя й нові навички
Зустрічайте фігурку кита та його дитинча, тропічних рибок і симпатичну черепаху в їх природному середовищі. Весела водна гірка та вертикальний фон із зображенням океанського дна допоможуть маленькому досліднику розвинути необхідні навички у творчій грі.
Безмежні веселощі в океані
LEGO® DUPLO® Animals Мешканці океану (10972) дарує дошкільнятам практичну розвагу з підводними істотами в їх природному середовищі проживання.
Практична гра
У барвистому наборі є фігурки кита та дитинчати, тропічної рибки та черепахи, яких малюки можуть легко тримати, а також ігровий фон.
Ігрове навчання
Поки дошкільнята насолоджуються рольовими іграми з морськими тваринами, вони розвивають свої соціальні, когнітивні навички та дрібну моторику.
Подарунок для дошкільнят
Заохочуйте цікавість дитини до підводних мешканців за допомогою цього набору. Це чудовий подарунок для дітей віком від 2 років.
Океани веселощів
Розміри фону: 24 х 26 х 24 см. Розміри печери із коралами: 19 х 6 х 18 см.
Дослідіть підводне життя й нові навички
Зустрічайте фігурку кита та його дитинча, тропічних рибок і симпатичну черепаху в їх природному середовищі. Весела водна гірка та вертикальний фон із зображенням океанського дна допоможуть маленькому досліднику розвинути необхідні навички у творчій грі.
Безмежні веселощі в океані
LEGO® DUPLO® Animals Мешканці океану (10972) дарує дошкільнятам практичну розвагу з підводними істотами в їх природному середовищі проживання.
Практична гра
У барвистому наборі є фігурки кита та дитинчати, тропічної рибки та черепахи, яких малюки можуть легко тримати, а також ігровий фон.
Ігрове навчання
Поки дошкільнята насолоджуються рольовими іграми з морськими тваринами, вони розвивають свої соціальні, когнітивні навички та дрібну моторику.
Подарунок для дошкільнят
Заохочуйте цікавість дитини до підводних мешканців за допомогою цього набору. Це чудовий подарунок для дітей віком від 2 років.
Океани веселощів
Розміри фону: 24 х 26 х 24 см. Розміри печери із коралами: 19 х 6 х 18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10972 |
| Вага | 0.7 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 32 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702017153698 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 278 101 ₴









