Пориньте у світ творчих ігор із набором «Дикі тварини Африки» LEGO® DUPLO® (10971) і розділіть цінні етапи розвитку з маленькими шанувальниками тварин віком від 2 років.
Приязні тварини та їхнє середовище проживання
Познайомте дошкільнят із тваринами Африки за допомогою чарівних фігурок слоненяти й жирафа. У наборі також є квіти, дерево та вертикальний фон для гри із зображенням савани.
Чудовий спосіб розвинути в дітей самовираження та дрібну моторику, поки вони насолоджуються рольовими іграми з милими тваринами Африки.
Зручні для малюків іграшки
Барвистий ігровий набір зі слоненям і жирафом, яких зручно тримати, буде найкращим подарунком для дошкільнят від 2 до 4 років.
Ігрове навчання
Ця універсальна іграшка — захопливий спосіб розвинути в маленьких дітей уяву та кругозір.
Розміри фону: 12 х 17 х 12 см. Висота дерева: 8 см.
Приязні тварини та їхнє середовище проживання
Познайомте дошкільнят із тваринами Африки за допомогою чарівних фігурок слоненяти й жирафа. У наборі також є квіти, дерево та вертикальний фон для гри із зображенням савани.
Чудовий спосіб розвинути в дітей самовираження та дрібну моторику, поки вони насолоджуються рольовими іграми з милими тваринами Африки.
Зручні для малюків іграшки
Барвистий ігровий набір зі слоненям і жирафом, яких зручно тримати, буде найкращим подарунком для дошкільнят від 2 до 4 років.
Ігрове навчання
Ця універсальна іграшка — захопливий спосіб розвинути в маленьких дітей уяву та кругозір.
Розміри фону: 12 х 17 х 12 см. Висота дерева: 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10971 |
| Вага | 0.23 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702017153674 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980 045 ₴





