Маленьким лікарям і Mecalam сподобається доброзичливий лікар і веселі заняття, які представлені в наборі «Похід до лікаря» LEGO® DUPLO® Rescue (10968). Цей ігровий набір стане чудовим способом підготувати малюків віком від 2 років до перебування лікаря.
Розвивальний ігровий набір із лікарем
Познайомте дошкільнят із поліклінікою. Приязний лікар за допомогою гнучкого стетоскопа (надійно прикріплений до фігурки) прослужить серце дитини. Воно зображено на фігурці дитини.
На стіні висить таблиця росту з жирафом, у раковині можна помити руки, а тато може почекати на стільці. Цей ігровий набір розповідає про важливість здоров'я, що робить його ідеальним для розвитку соціальних і емоційних навичок у дітей.
У наборі 3 фігурки LEGO® DUPLO®: доктор, дитина та її батько. Крім того, тут є плюшевий ведмедик, таблиця росту з жирафом, раковина, канапа, валізка, що відкривається, і 2 стільці.
Творча рольова гра
Малята перевірятимуть серцебиття в дитини та розігруватимуть різні турботливі історії.
Медична клініка для дбайливих дітей
Цей практичний ігровий набір ідеально підходить для маленьких лікарів та GPS віком від 2 років.
Універсальний ігровий набір
Розміри набору лікаря: 17 х 20 х 10 см. Він легко поєднується з іншими іграшками LEGO® DUPLO®.
Початок для історій додається
Весела історія в картинках за мотивами ігрового набору — чудовий спосіб познайомити дітей із творчим складанням та грою уяви.
Розвивальний ігровий набір із лікарем
Познайомте дошкільнят із поліклінікою. Приязний лікар за допомогою гнучкого стетоскопа (надійно прикріплений до фігурки) прослужить серце дитини. Воно зображено на фігурці дитини.
На стіні висить таблиця росту з жирафом, у раковині можна помити руки, а тато може почекати на стільці. Цей ігровий набір розповідає про важливість здоров'я, що робить його ідеальним для розвитку соціальних і емоційних навичок у дітей.
У наборі 3 фігурки LEGO® DUPLO®: доктор, дитина та її батько. Крім того, тут є плюшевий ведмедик, таблиця росту з жирафом, раковина, канапа, валізка, що відкривається, і 2 стільці.
Творча рольова гра
Малята перевірятимуть серцебиття в дитини та розігруватимуть різні турботливі історії.
Медична клініка для дбайливих дітей
Цей практичний ігровий набір ідеально підходить для маленьких лікарів та GPS віком від 2 років.
Універсальний ігровий набір
Розміри набору лікаря: 17 х 20 х 10 см. Він легко поєднується з іншими іграшками LEGO® DUPLO®.
Початок для історій додається
Весела історія в картинках за мотивами ігрового набору — чудовий спосіб познайомити дітей із творчим складанням та грою уяви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10968 |
| Вага | 0.51 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 10 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 20 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 34 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 5702017153643 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 278 101 ₴









