Цей барвистий набір кубиків LEGO® DUPLO® призначений для навчання та розвитку малюків.
Складайте! З частин набору можна вибудувати 15 кумедних моделей: від квітки до вертольота.
Вчіться! Кожну модель можна використовувати для активного розвитку мовлення. Сочиняйте! Про кожну модель можна скласти безліч історій для рольових ігор. Спостерігаючи за дітьми та допомагаючи їм вчитися та вигадувати нове, батьки можуть брати участь у цінних моментах розвитку їхнього малюка.
Особливості конструктора: великі яскраві блоки (елементи добре фіксуються); багато цікавих деталей (квіточки, пропелер, кубик-кабіна, кубики з очима).
Складайте! З частин набору можна вибудувати 15 кумедних моделей: від квітки до вертольота.
Вчіться! Кожну модель можна використовувати для активного розвитку мовлення. Сочиняйте! Про кожну модель можна скласти безліч історій для рольових ігор. Спостерігаючи за дітьми та допомагаючи їм вчитися та вигадувати нове, батьки можуть брати участь у цінних моментах розвитку їхнього малюка.
Особливості конструктора: великі яскраві блоки (елементи добре фіксуються); багато цікавих деталей (квіточки, пропелер, кубик-кабіна, кубики з очима).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10909 |
| Вага | 2.74 |
| уважність | 1 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 80 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702016617733 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 550 367 ₴








