Відкрийте безмежні можливості для свого малюка, щоб зробити класний шлях для будь-якого нового або наявного комплекту поїздів DUPLO за допомогою цих LEGO® DUPLO® 10882 Залізничні шляхи. Завдяки залізничним переїздам, зупинкам, стрілочним переведенням і поєднанню вигнутих і прямих частин шляху вони так багато можуть зробити! Дітям дошкільного віку також сподобається розміщувати червону цеглу на шляхах і змушувати будь-який сумісний поїзд DUPLO (зокрема 10874 або 10875) зупинятися, коли він досягне його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10882 |
| Вага | 2.64 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 23 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 5702016117288 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 805 780 ₴


