3... 2... 1... пориньте в насичену гру з іграшкою «Пригоди на космічному шатлі 3-в-1» (10422). Уява рясніє, коли малюки віком від 3 років грають у астронавтів, досліджуючи галактику на іграшковому космічному кораблі, зустрічаючи інопланетян і вивчаючи сонячну систему.
До набору до цієї космічної іграшки входять безліч цікавих аксесуарів для творчої гри. Дошкільнята відкривають нові горизонти, вигадуючи веселі космічні пригоди для двох фігурок астронавтів LEGO® DUPLO®. Наприклад, подружитися з інопланетяном або вирушити на космічну прогулянку, щоб полагодити шатл за допомогою іграшкового ключа.
З цим конструктором 3-в-1, що містить безліч цікавих кубиків і деталей, з яких можна зібрати ще два космічні транспортні засоби, планетарну базу або щось інше, що може придумати малюк, ігри завжди будуть цікаві! Завдяки обертовим гвинтикам, пропелеру, що заводиться лебідці, відкидним дверям і світному кубику ця весела навчальна іграшка також допомагає дошкільнятам розвивати навички дрібної моторики.
До набору до цієї космічної іграшки входять безліч цікавих аксесуарів для творчої гри. Дошкільнята відкривають нові горизонти, вигадуючи веселі космічні пригоди для двох фігурок астронавтів LEGO® DUPLO®. Наприклад, подружитися з інопланетяном або вирушити на космічну прогулянку, щоб полагодити шатл за допомогою іграшкового ключа.
З цим конструктором 3-в-1, що містить безліч цікавих кубиків і деталей, з яких можна зібрати ще два космічні транспортні засоби, планетарну базу або щось інше, що може придумати малюк, ігри завжди будуть цікаві! Завдяки обертовим гвинтикам, пропелеру, що заводиться лебідці, відкидним дверям і світному кубику ця весела навчальна іграшка також допомагає дошкільнятам розвивати навички дрібної моторики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10422 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 1.07 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 58 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG13/LR44 |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 5702017583778 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 136 ₴







