
Конструктор LEGO DUPLO My First Мої перші повсякденні процедури час вечері та сну 28 деталей (10414)
4 811 560 228 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10414
+380 (98) 236-17-45
KyivstarДопоможіть малюкам досліджувати свої почуття завдяки набору LEGO® DUPLO® «Мої перші повсякденні процедури: Час вечері та сну» (10414). Ця весела практична іграшка для дошкільнят віком від 1,5 року містить чотири реалістичні фігурки звірят.
Пори сну та вечері можуть бути нервовими для малюків, але ця іграшка для раннього розвитку дає змогу малюкам висловити свої почуття під час цих занять. До набору входять дві симпатичні сімейки звірят, кожна з яких складається з дорослого та дитинчати. Фігурки кошеняти та ведмежати мають кубики з двома виразами мордочок, — з одного боку веселі, з іншого — сумні, що дає змогу малюкам, які ще не вміють розмовляти, легко показати, що вони відчувають.
Набори LEGO DUPLO — це чудовий спосіб вчитися через гру. У разі веселої інтерактивної сюжетної гри батьки можуть використовувати іграшкові фігурки, щоб пояснити малюкам важливість режиму дня. Малюки розвивають дрібну моторику рук, збираючи різнобарвні кубики, щоб створити два іграшкових будиночки. Кожна процедура має власне колірне маркування, щоб зробити процес складання легким і приємним.
Пори сну та вечері можуть бути нервовими для малюків, але ця іграшка для раннього розвитку дає змогу малюкам висловити свої почуття під час цих занять. До набору входять дві симпатичні сімейки звірят, кожна з яких складається з дорослого та дитинчати. Фігурки кошеняти та ведмежати мають кубики з двома виразами мордочок, — з одного боку веселі, з іншого — сумні, що дає змогу малюкам, які ще не вміють розмовляти, легко показати, що вони відчувають.
Набори LEGO DUPLO — це чудовий спосіб вчитися через гру. У разі веселої інтерактивної сюжетної гри батьки можуть використовувати іграшкові фігурки, щоб пояснити малюкам важливість режиму дня. Малюки розвивають дрібну моторику рук, збираючи різнобарвні кубики, щоб створити два іграшкових будиночки. Кожна процедура має власне колірне маркування, щоб зробити процес складання легким і приємним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10414 |
| Вага | 0.74 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 28 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017583242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 811 560 228 ₴







