Створіть елемент декору дому, що не вимагає догляду, за допомогою LEGO® Icons Ікебана із сухоцвітів (10314). Захопливий будівельний проєкт для дорослих, переповнений яскравими кольорами, натхненними барвами осені та містить гербер і троянду як центральний елемент композиції. Завершену роботу можна використовувати як акцентний предмет декору або прикрасити ним стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10314 |
| Вага | 0.66 |
| Вік | 18+ |
| Вікова група | 18 + |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 812 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Icons |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 38 мм |
| Штрихкод | 5702017416878 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 566 158 ₴