Розвивальна м'яка іграшка Lamaze Восьминіг з прорізувачем зробить гру увісім разів веселішою! Цей доброзичливий молюск привертає увагу всіх діток від пів року. Їм сподобається досліджувати різні візерунки та фактурні поверхні, що ідеально підходять для тактильної стимуляції. А ще так весело клацати кільцями та куштувати на зуб гризунець.
У кожному з 8 щупалець прихована захоплива іграшка, яку можна вивчати. Наприклад, гра в хованки з дзеркальцем допоможе впізнати себе. Поки малюк крутить морську зірку, що усміхається, усвідомлює причиново-наслідковий зв'язок.
Розвивальна м'яка іграшка Lamaze Восьминіг — чудовий подарунок для хлопчиків і дівчаток від 6 до 18 місяців. Батарейки не потрібні.
Lamaze дарує дітям і батькам цінні моменти, заохочуючи спільне дозвілля та щоденні відкриття. Всі іграшки бренда мають сертифікати безпеки та якості.
З Lamaze батьки та діти стають ближчими
З іграшками для малюків Lamaze можна використовувати застосунок Lamaze Play (AppStore і Google Play). Воно дає змогу ознайомитися з особливостями іграшок і знайти корисні способи грати, які зближують дітей і батьків, допомагають малюкам розвивати важливі для життя навички.
Як це зробити?
1. Знайдіть кольоровий ярлик Lamaze з куточками, пришитий до іграшки.
2. Спрямуйте камеру пристрою на зображення на ярлику, так, щоб він помістився в рамку.
3. Щоб дізнатися більше про іграшку, натискайте на кухлі зі значками на екрані.
У кожному з 8 щупалець прихована захоплива іграшка, яку можна вивчати. Наприклад, гра в хованки з дзеркальцем допоможе впізнати себе. Поки малюк крутить морську зірку, що усміхається, усвідомлює причиново-наслідковий зв'язок.
Розвивальна м'яка іграшка Lamaze Восьминіг — чудовий подарунок для хлопчиків і дівчаток від 6 до 18 місяців. Батарейки не потрібні.
Lamaze дарує дітям і батькам цінні моменти, заохочуючи спільне дозвілля та щоденні відкриття. Всі іграшки бренда мають сертифікати безпеки та якості.
З Lamaze батьки та діти стають ближчими
З іграшками для малюків Lamaze можна використовувати застосунок Lamaze Play (AppStore і Google Play). Воно дає змогу ознайомитися з особливостями іграшок і знайти корисні способи грати, які зближують дітей і батьків, допомагають малюкам розвивати важливі для життя навички.
Як це зробити?
1. Знайдіть кольоровий ярлик Lamaze з куточками, пришитий до іграшки.
2. Спрямуйте камеру пристрою на зображення на ярлику, так, щоб він помістився в рамку.
3. Щоб дізнатися більше про іграшку, натискайте на кухлі зі значками на екрані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lamaze |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L27206 |
| Вага | 0.37 |
| Вага (кг) | 0,36 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Висота | 21,92 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 17,78 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503004100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25,4 мм |
| Штрихкод | 796714272061 |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333 ₴



