Розвивальний килимок Світлячок Фредді від Lamaze дасть змогу дитині пізнавати навколишній світ. Килимок вирізняється м'якою поверхнею й безліччю барвистих малюнків зі світу тварин і комах. Зручна подушечка у формі гусениці може слугувати м'якою підтримкою в положенні лежачи на животику.
На дугу кріпляться іграшки, які можна використовувати окремо. Велике безпечне дзеркальце з безліччю різнобарвних стрічок дасть змогу дитині вивчати світ навколо нього, а також своє відбиття. У м'якого світлячка шарудять різнобарвні крильця. Два прорізувачі оригінальної форми: груша та яблучко. Передбачені додаткові петлі, на які можна підвісити інші іграшки.
Завдяки яскравим кольоровим картинкам і візерункам, що стимулюють сенсорні відкриття, малюкові сподобається лежати на килимку. Дитина може дотягнутися до трьох знімних іграшок, розташованих на арці.
Розвивальний килимок Lamaze Світлячок Фредді підходить дітям від народження.
На дугу кріпляться іграшки, які можна використовувати окремо. Велике безпечне дзеркальце з безліччю різнобарвних стрічок дасть змогу дитині вивчати світ навколо нього, а також своє відбиття. У м'якого світлячка шарудять різнобарвні крильця. Два прорізувачі оригінальної форми: груша та яблучко. Передбачені додаткові петлі, на які можна підвісити інші іграшки.
Завдяки яскравим кольоровим картинкам і візерункам, що стимулюють сенсорні відкриття, малюкові сподобається лежати на килимку. Дитина може дотягнутися до трьох знімних іграшок, розташованих на арці.
Розвивальний килимок Lamaze Світлячок Фредді підходить дітям від народження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lamaze |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | L27170 |
| Вага | 0.66 |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові центри |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 796714271705 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 894 ₴


