Конструктор John Deere Kids Самоскид із шурупокрутом містить масивні деталі, з якими легко впораються маленькі ручки.
За допомогою шурупокрута дитина розбиратиме та збиратиме машинку знову й знову.
У комплекті 2 батарейки типу АА. Для дітей від 18 місяців.
За допомогою шурупокрута дитина розбиратиме та збиратиме машинку знову й знову.
У комплекті 2 батарейки типу АА. Для дітей від 18 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere Kids |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47508 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.45 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | жовтий, чорний |
| Ширина | 14 мм |
| Штрихкод | 36881475088 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 013 ₴






