Настільна гра John Deere Kids Меморі Ферма розроблена для малюків від 3 років і чудово тренує пам'ять. Потрібно знайти однакові малюнки та скласти їх разом. Усього з 54 карток можна зібрати 27 пар.
У грі представлені цікаві для дітей персонажі — трактори та тварини з ферми, є також фрукти, овочі, сіно, вітряний млин, хлев. Товсті та міцні деталі ідеально підходять для перевертання.
Комбайни, бульдозери, веселі тварини та багато іншого — все для веселої гри в сімейному колі. Ця класична гра John Deere Kids Меморі — чудовий спосіб привчити малюків віком від 3 років до настільних ігор.
У грі представлені цікаві для дітей персонажі — трактори та тварини з ферми, є також фрукти, овочі, сіно, вітряний млин, хлев. Товсті та міцні деталі ідеально підходять для перевертання.
Комбайни, бульдозери, веселі тварини та багато іншого — все для веселої гри в сімейному колі. Ця класична гра John Deere Kids Меморі — чудовий спосіб привчити малюків віком від 3 років до настільних ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | John Deere Kids |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 47283 |
| Вага | 0.46 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина: | 27 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 54 |
| Матеріал | картон |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 36881472834 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴






