Брязкальце Hola Toys Веселий м'ячик — перша розвивальна іграшка малюка. У ній є мила гусениця, дзеркальце, кільця та намистинки різних форм. М'ячик розважить приємними звуками та познайомить із формами предметів. Ідеально підходить для хлопчиків і дівчаток від 3 місяців грудного віку.
Струсіть брязкальце та увагу дитини перемкнеться на різнобарвний шелесткий м'ячик із безліччю цікавих предметів. Безпечне дзеркальце познайомить із емоціями, мотивує дитину розглядати та спостерігати. Бусини так цікаво досліджувати, адже вони всі різного кольору та форми, деякі з літерами та числами.
Барвисте оформлення брязкальця-м'ячика стимулює візуальне сприйняття дитини, звук від зіткнення дрібних кульок позитивно впливає на слухові навички. Іграшка для малюків розважить і допоможе розвинути дрібну моторику, координацію руки-очі. Перебирання пальчиками елементів дитячої брязкальця корисне для зміцнення рук, схоплення та струшування — для поліпшення гнучкості пальців і долонь.
Веселий м'ячик 16 см виготовлений із надійного та безпечного пластику, його конструкція міцна, всі деталі надійно закріплені та відшліфовані. Брязкальце має 4 сертифікати якості, серед них європейський EN71. Батарейки не потрібні.
Струсіть брязкальце та увагу дитини перемкнеться на різнобарвний шелесткий м'ячик із безліччю цікавих предметів. Безпечне дзеркальце познайомить із емоціями, мотивує дитину розглядати та спостерігати. Бусини так цікаво досліджувати, адже вони всі різного кольору та форми, деякі з літерами та числами.
Барвисте оформлення брязкальця-м'ячика стимулює візуальне сприйняття дитини, звук від зіткнення дрібних кульок позитивно впливає на слухові навички. Іграшка для малюків розважить і допоможе розвинути дрібну моторику, координацію руки-очі. Перебирання пальчиками елементів дитячої брязкальця корисне для зміцнення рук, схоплення та струшування — для поліпшення гнучкості пальців і долонь.
Веселий м'ячик 16 см виготовлений із надійного та безпечного пластику, його конструкція міцна, всі деталі надійно закріплені та відшліфовані. Брязкальце має 4 сертифікати якості, серед них європейський EN71. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A929 |
| Вага | 0.33 |
| Вага (кг) | 0,29 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 3 |
| Вікова група | Від 3 місяців |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Немає |
| Код УКТВЕД | 9503009500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Світлові ефекти | Немає |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167192915 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 799 ₴






