Дві черепашки в наборі: дитинча та батько. Велика черепашка: панцир блимає різнобарвними вогниками, грає музика, чути англійські фрази. Звуком можна керувати.
Черепашка-родитель рухатиметься, якщо посадити малюка на їй спину, якщо вони зіткнутися або за звуковим сигналом. Іграшка розвиває рухові, слухові навички та міжособисте спілкування.
Для роботи потрібні 3 батарейки AA (не в комплекті). Іграшки мають сертифікати якості та безпеки, серед них європейський EN71, американський ASTM.
Черепашка-родитель рухатиметься, якщо посадити малюка на їй спину, якщо вони зіткнутися або за звуковим сигналом. Іграшка розвиває рухові, слухові навички та міжособисте спілкування.
Для роботи потрібні 3 батарейки AA (не в комплекті). Іграшки мають сертифікати якості та безпеки, серед них європейський EN71, американський ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 868 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.9 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Інтерактивні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | зелений, різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167186884 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 605 879 ₴



