Усі частини іграшки обертаються. Малюк може розглядати себе в маленьке дзеркальце, а пересувнувши круглу ручку, почує звук. Різнобарвні маленькі кульки видають виразні звуки, якщо потрусити іграшку. Три різнобарвні кільця дають різні тактильні відчуття.
Для віку від 6 місяців. Знайомить із квітами. Брязкальце з кільцями. Не потребує батарейок.
Для віку від 6 місяців. Знайомить із квітами. Брязкальце з кільцями. Не потребує батарейок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 786B |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Погремушки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Світлові ефекти | Немає |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Вимагає збирання | Немає |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167178629 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 422 ₴








