Іграшка для щасливих і активних малюків зі світловими ефектами, музикою, англійськими фразами.
Режим вивчення нового та гри: натискайте кнопки на кепці для програвання музики, і щоб дізнатися про числа, кольори та форми.
Режим сну: заспокійлива музика та розслаблювальні світлові ефекти створюють спокійну атмосферу та налаштовують дитину на гарний сон.
Для роботи потрібні 3 батарейки AA (не в комплекті). Іграшка має сертифікати якості та безпеки: європейський EN71, американський ASTM.
Режим вивчення нового та гри: натискайте кнопки на кепці для програвання музики, і щоб дізнатися про числа, кольори та форми.
Режим сну: заспокійлива музика та розслаблювальні світлові ефекти створюють спокійну атмосферу та налаштовують дитину на гарний сон.
Для роботи потрібні 3 батарейки AA (не в комплекті). Іграшка має сертифікати якості та безпеки: європейський EN71, американський ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3122 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.6 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503005500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Інтерактивні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Вимагає збирання | Немає |
| Паковання | відкрита коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167166770 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Мова пісень/слів | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 105 471 ₴



