Ходунки-каталка — це веселий і безпечний спосіб допомогти дитині навчитися сидіти, стояти та ходити. Ходунки легко перетворити на ігровий стіл. Вибирайте один із двох варіантів столу: для письма або малювання.
Ігрова панель (бізіборд) містить безліч пристроїв для гри. У нижній частині: кермо, ключ запалювання, ручка передач, приладова панель — усе для веселого водіння. Зверху є знімний мобільний телефон, книжка-метелик із картинками, автодром із машинкою та інші пристосування.
Вбудований датчик руху: коли малюк штовхає ходунки, вмикається весела музика та звукові ефекти. Стійка конструкція дає змогу дитині легко й безпечно використовувати ходунки. Працює від 3 батарейок АА (не в комплекті).
Використання іграшки в різному віці:
- 9 місяців: допомагає дитині навчитися сидіти, стояти та ходити;
- 12 місяців: покращує координацію та допомагає розвивати рухові навички;
- 18 місяців: дитина може малювати, розфарбовувати та гратися за столом.
Ігрова панель (бізіборд) містить безліч пристроїв для гри. У нижній частині: кермо, ключ запалювання, ручка передач, приладова панель — усе для веселого водіння. Зверху є знімний мобільний телефон, книжка-метелик із картинками, автодром із машинкою та інші пристосування.
Вбудований датчик руху: коли малюк штовхає ходунки, вмикається весела музика та звукові ефекти. Стійка конструкція дає змогу дитині легко й безпечно використовувати ходунки. Працює від 3 батарейок АА (не в комплекті).
Використання іграшки в різному віці:
- 9 місяців: допомагає дитині навчитися сидіти, стояти та ходити;
- 12 місяців: покращує координацію та допомагає розвивати рухові навички;
- 18 місяців: дитина може малювати, розфарбовувати та гратися за столом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2107 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага (кг) | 3,2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 9 |
| Вікова група | Від 9 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Ходунки-каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Перші іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Вимагає збирання | Да |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6944167178773 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 615 185 ₴









