Особливість цього конструктора-лабіринту — зручний ящик для зберігання деталей. На кришці пластикового контейнера є двосторонній лабіринт для мармурових кульок.
До набору входять 28 елементів і 30 кульок.
Познайомитися з набором допоможе докладна інструкція з барвистими картинками. Набравшись досвіду в будівництві лабіринтів, дитина може спробувати свої сили та самостійно зібрати унікальну конструкцію.
В основі лежать принципи STEM-утворення. Набір підходить для дітей віком від 4 років.
Граючи з конструктором-лабіринтом, дитина розвиває логічне та просторове мислення, навички конструювання, дрібну моторику, уважність, уяву та винахідливість.
Конструктор-лабіринт відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні.
До набору входять 28 елементів і 30 кульок.
Познайомитися з набором допоможе докладна інструкція з барвистими картинками. Набравшись досвіду в будівництві лабіринтів, дитина може спробувати свої сили та самостійно зібрати унікальну конструкцію.
В основі лежать принципи STEM-утворення. Набір підходить для дітей віком від 4 років.
Граючи з конструктором-лабіринтом, дитина розвиває логічне та просторове мислення, навички конструювання, дрібну моторику, уважність, уяву та винахідливість.
Конструктор-лабіринт відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | пластиковий контейнер |
| Артикул | E6027 |
| Вага | 4.05 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 19 мм |
| Довжина: | 47 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 58 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | скло, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Quadrilla |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 6943478034792 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 237 ₴




