
Конструктор-лабіринт Hape Quadrilla Спіралі 129 ел. (E6024)
9 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: E6024
Багатоярусний набір Hape Quadrilla Спіралі викличе захоплення і дорослих, і дітей. Ще більше обертів і можливостей для спуску куль. У наборі є планка з ксилофоном, яка приємно звучить, коли кульки спускаються вниз.
Цей трек для кульок складається із 6 ярусів із перешкодами, 2 двосторонніх спіралі, 4 блоків для випадкового розподілу кульок. Іграшка забезпечує міждисциплінарне STEM-розвитяння.
Конструктор-лабіринт Hape Quadrilla Спіралі (E6024) складається з 129 елементів. Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні. Сподобається хлопчикам і дівчаткам від 4 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E6024 |
| Вага | 4.6 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина: | 9 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | скло, дерево, текстиль, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Quadrilla |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 52 мм |
| Штрихкод | 6943478025189 |
- Ціна: 9 250 ₴







