
Конструктор-лабіринт Hape Quadrilla Ксилофон 96 ел. (E6012)
6 333 ₴
- Готово до відправки
- Код: E6012
Конструктор-лабіринт Hape Quadrilla Ксилофон створений для прихильників конструювати вежі та різні інженерні споруди. Грати можна і всією родиною, створюючи свій неповторний лабіринт. Рухаючись треком з блоків і ксилофонних пластин, кульки видають додатковий дзвін.
Конструктор Quadrilla сприяє розвитку просторового мислення, відповідає принципам STEM-утворення.
У комплекті 96 елементів: 34 будівельні блоки, 6 рейок, 6 музичних пластин ксилофона, 17 пришвидшувачів, 20 скляних кульок, 2 пастки для куль, 11 заслінок. Батарейки не потрібні.
Конструктор сумісний ТІЛЬКИ з іншими наборами серії Quadrilla. Ширина доріжки: 44 ммКонструктор-лабіринт Hape Quadrilla Ксилофон (E6012) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E6012 |
| Вага | 2.7 |
| Вага (кг) | 2,2 |
| уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 52 мм |
| Довжина: | 34 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 96 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Конструктори |
| Серія | Quadrilla |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 8 мм |
| Штрихкод | 6943478007840 |
- Ціна: 6 333 ₴



