Ігровий набір юного натураліста Hape Nature Fun складається з лупи та свистка. Створено для дітей від 5 років.
Почувайтеся справжнім дослідником живої природи. Розгляньте листя, комах великим планом за допомогою цього зручного 4-кратного збільшувального скла. А коли знайдете щось цікаве, використовуйте два сигнали свистка, щоб повідомити про це своїх друзів.
Набір виготовлений із бамбука та біопластику.
Ігровий набір детектива Hape Nature Fun Збільшувальне скло та свисток відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E5570 |
| Вага | 0.06 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 16 мм |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Кількість предметів у наборі | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | дерево, текстиль, пластик |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія | Набори натураліста |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Nature Fun |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 6943478021228 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴





