Іграшка для піску Hape Багі, червоного кольору для дітей від 12 місяців.
Часом дуже складно підібрати іграшку для гри в пісочниці або майданчику. Ця іграшкова машинка воістину унікальна — її практично не можна впустити. Завдяки похилому корпусу та зручній ручці дітям сподобається катати цей барвистий Багі для дюн. Іграшка для піску має прогумовані колеса, тому її так легко возити нерівною поверхнею.
Розмір машинки — 20 х 15 х 13 см.
Іграшка для піску Hape Багі, червона (E4086) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Довжина | 18.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E4086 |
| Вага | 0.35 |
| Вага (кг) | 0,34 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Довжина: | 18,8 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Підкатегорія | Іграшки для пісочки |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478024205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴



