
Іграшкова залізниця Hape Підводний світ 15 ел. (E3827)
2 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: E3827
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Залізниця Hape Підводний світ для дітей від 18 місяців. Морська тематика приваблива для всіх, особливо з такою інтерактивною переправою.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Здійсніть подорож на морське дно цією "підводною" залізницею! Заставте морських звірят "танцювати", проїжджаючи поїздом переправою. Магніти всередині вагонних муфт притягують кульки, створюючи враження поточної води.
Розмір гри: 24 х 6 х 30 см.
Залізниця Hape Підводний світ (E3827) складається з 15 елементів. Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3827 |
| Вага | 0.72 |
| Вага (кг) | 0,54 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 15 |
| Матеріал | дерево, пластик, інші |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 6 мм |
| Штрихкод | 6943478025394 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴








