Цей багаторівневий ігровий комплекс містить тунель із водоспадом, міст із перешкодами, кран, конвеєрну стрічку та ремонтну станцію. Потяги можуть рухатися 4 рівнями гори. Що входить до набору: пластиковий водоспад, кран із магнітом, 6 пластикових шляхів, 2 поїзди, 3 елементи залізничного полотна, ліфт, дзвінок, великі двері, двостулкові маленькі двері, пластиковий міст, сервісна будівля, конвеєрна стрічка.
Особливості та як грати:
- Почніть із вершини гори. Використовуйте кран, щоб завантажити поїзд із припасами, і дотримуйтеся спірального шляху нижче в шахту.
- По дорозі вниз пройдіть через тунель із водоспадом. Видаливши стіну тунелю та перевернувши її догори дном, ви можете привести в рух рідину всередині.
- Прокладіть свій шлях повз різні небезпеки та пригоди. Пересічіть міст із перешкодами та мотузковий міст.
- Зателефонуйте в попереджувальний дзвінок і відвідайте станцію ремонту.
- Використовуйте конвеєрну стрічку, щоб перемістити колоду з дна шахти на третій рівень. Потім завантажте в поїзд і витягніть його на поверхню.
Набір для залізниці Hape Багаторівнева гірська шахта (E3753) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки. Батарейки не потрібні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3753 |
| Вага | 12.75 |
| Вага (кг) | 10,5 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 62 мм |
| Довжина: | 57 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 34 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 6943478018259 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 12 517 ₴









