Пасажири чекають на свій багаж! Використовуйте магнітний кран, щоб завантажити контейнери на поїзд. Потім натисніть кнопку на головному вагоні, щоб об'їхати овальну колію та здійснити доставку.
Для роботи потрібні 2 батарейки ААА (не входять до комплекту). Поїзд їздить самостійно.
Що є в наборі: рейки, вантажний потяг із 3 вагонів, кран із магнітною лебідкою, 2 дерева, що запобігає знаку. Набір сумісний з іншими дерев'яними залізницями від Hape.
Залізниця Hape Доставка вантажів (E3731) складається з 19 елементів. Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3731 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.87 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 19 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 8 мм |
| Штрихкод | 6943478021822 |
- Ціна: 2 297 ₴









