Залізничні колії призначені не тільки для пасажирських поїздів. Є ще й вантаж, який потрібно доставити! Цей залізничний комплекс містить пасажирський і товарний поїзд, станцію, автоматичні ворота, міст і багато іншого!
Особливості ігрового набору:
- У пасажирському потягу є місце для трьох ігрових фігурок — двох пасажирів із багажем і залізничника зі знаком безпеки
- Вантажний поїзд складається з двох вагонів зі знімними контейнерами
- Реалістичний кран має магнітну лебідку для переміщення вантажу
- Автоматичні ворота можна відкривати та закривати
- У самоскида підіймається кузов.
Залізниця Hape Місто (E3730) складається з 51 елементів. Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки.
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3730 |
| Вага | 2.67 |
| Вага (кг) | 2,3 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина: | 36 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 51 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 6943478021662 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 534 ₴









