Відвідайте найзахопливіші місця світу на цій галасливій дворівневій залізничній станції! У неї вбудовані проєктор і диктофон.
Фігурки в комплекті: провідник зі знаком безпеки, механік із гайковим ключем, турист із сумочкою, дерева, вуличні знаки, рейки.
Транспортні засоби в комплекті: швидкісний потяг із трьома вагонами, таксі та автобус.
Особливості ігрового набору та як грати:
- Як працює проєктор: увімкніть світло та вставте в слот один із 5 квитків із зображеннями міст світу (Париж, Лондон, Нью-Йорк, Берлін і Бейд)
- Як працює диктофон: використовуйте кнопки відтворення й запису на даху, щоб створювати власні оголошення
- Обидва поверхи з'єднані ліфтами
- Світло на даху верхнього рівня можна вмикати та вимикати
- Двері відчиняються для розміщення ігрових фігур і багажу.
Набір для залізниці Hape Станція Гранд-Сіті з проєктором (E3725) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки. Для роботи станції необхідні 2 батарейки ААА (не входять до набору). Потяг працює без батарейок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3725 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 6.47 |
| Вага (кг) | 6 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 62 мм |
| Довжина: | 57 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 45 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 16 мм |
| Штрихкод | 6943478021723 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 6 956 ₴









