Роз'їзд для залізниці Hape регульований, створений для доповнення залізниці Hape. Він також сумісний з усіма відомими брендами залізничних доріг.
Виїжджайте поїздом на поворотну платформу, поверніть велику червону ручку, щоб вибрати одне із шести напрямків шляхів. Цей механічний роз'їзд клацає під час обертання важеля, а центральний майданчик досить великий для великих паровозів.
Роз'їзд для залізниці Hape розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Різнобарвне фарбування, безпечне для дітей, привертає увагу, а міцна конструкція робить цю іграшку довговічною.
• Ідеальний подарунок для дітей! Виведіть свій поїзд на поворотну платформу та крутіть червону ручку, щоб вибрати бажаний шлях.
• Конфігурація роз'їзду дає локомотиву рухатися по 6 різних дорогах. Розважайтеся годинами з цією іграшкою, прокладаючи залізничні колії в різних напрямках.
• Коли ви повертаєте червону ручку, вона клацає, а центральна платформа досить велика для великих поїздів.
• Сумісність з усіма відомими брендами залізничних доріг.
• Ідеально підходить для дітей від 3 років.
• Розміри: 19 x 18 x 5 см.
Виїжджайте поїздом на поворотну платформу, поверніть велику червону ручку, щоб вибрати одне із шести напрямків шляхів. Цей механічний роз'їзд клацає під час обертання важеля, а центральний майданчик досить великий для великих паровозів.
Роз'їзд для залізниці Hape розвиває уяву та творче мислення дітей під час рольових ігор.
Різнобарвне фарбування, безпечне для дітей, привертає увагу, а міцна конструкція робить цю іграшку довговічною.
• Ідеальний подарунок для дітей! Виведіть свій поїзд на поворотну платформу та крутіть червону ручку, щоб вибрати бажаний шлях.
• Конфігурація роз'їзду дає локомотиву рухатися по 6 різних дорогах. Розважайтеся годинами з цією іграшкою, прокладаючи залізничні колії в різних напрямках.
• Коли ви повертаєте червону ручку, вона клацає, а центральна платформа досить велика для великих поїздів.
• Сумісність з усіма відомими брендами залізничних доріг.
• Ідеально підходить для дітей від 3 років.
• Розміри: 19 x 18 x 5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3723 |
| Вага | 0.23 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 18 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 6 мм |
| Штрихкод | 6943478018341 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴


