Настав ранок і всім настав час на роботу! Штовхайте свій паровоз із яскраво-червоними вагонами по рейках, щоб усі дісталося до офісу вчасно!
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки!
Цей залізничний стіл зістоїть із паровозу та 2 пасажирських вагонів. Усі елементи з'єднуються між собою магнітами.
Набір Hape Пасажирський потяг (E3719) сумісний із більшістю залізниць від Hape. Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік дитини: від 3 років.
Батарейки для роботи іграшки не потрібні.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3719 |
| Вага | 0.26 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 26 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 5 мм |
| Штрихкод | 6943478018303 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴






