Цей вантажний поїзд виготовлений у класичному дизайні. Складається з чорно-червоного паровозу та 2 вагонів.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки!
Усі елементи складу з'єднуються магнітами. На даху вантажних вагонів є додаткові магніти для транспортування їх за допомогою підіймального крана.
Набір Hape Товарний потяг (E3717) сумісний із більшістю залізниць від Hape. Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік дитини: від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3717 |
| Вага | 0.25 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478018280 |
| Емоційний інтелект | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴








